360 rezultate, pagina 2 / 24

Apartamente de vânzare

AP. 2CAM. SPATIOS +CURTE 50MP / PARCUL TEILOR,1 DECEMBRIE 1918!

122,500 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
61.7 mp
2026

AP. 2CAM. SPATIOS -PROIECT IN CONSTRUCTIE/ LOC DE PARCARE INCLUS!

91,736 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
70.22 mp
2027

AP. 2CAM. TIP STUDIO + LOC DE PARCARE INCLUS / BLOC P+5.PALLADY!

73,554 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
51.37 mp
2027

AP. 4CAM (108MP)+GRADINA (130MP)/ BLOC IN CURS DE FINALIZARE.EVIA!

235,208 € + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
108 mp
2026

AP. 2 CAM. SPATIOS IN BLOC P+4 / SCOALA BRAUNER , METROU TECLU!

92,900 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
54.15 mp
2026

AP. 3CAM.+ CURTE 70MP. IN BLOC P+4 / PALLADY.COMISION 0%!

175,206 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
78.35 mp
2026

AP. 2 CAM. BLOC P+3 / SCOALA BRAUNER,IKEA PALLADY,METROU N.TECLU!

85,900 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
49.4 mp
2026

AP. 3CAM. SPATIOS + GRADINA IN BLOC P+4 / INCALZIRE PARDOSEALA!

173,553 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
76 mp
2026

STUDIO MUTARE IMEDIATA _5 MIN. METROU BERCENI!

86,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Central, Popesti-Leordeni
41.6 mp
2026

APARTAMENT 2 CAMERE_MUTARE IMEDIATA_TRAPEZULUI

91,359 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
1 Decembrie 1918, Bucuresti
57.1 mp
2023

APARTAMENT 2 CAM. TIP STUDIO / NICOLAE GRIGORESCU!

115,000 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Nicolae Grigorescu, Bucuresti
63 mp
2026

APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT- NICOLAE GRIGORESCU

120,000 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Nicolae Grigorescu, Bucuresti
63 mp
2026

AP. 3 CAM. BLOC P+3 / PREDARE VARA ANULUI 2026/ / COMISION 0!

117,081 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
83.63 mp
2026

3 CAMERE - BLOC P+4 - PREDARE VARA ANULUI 2026- PALLADY!

128,900 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
92 mp
2026

2 CAMERE// AUCHAN TITAN// IRIS MALL// COMISION 0%!

112,000 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
1 Decembrie 1918, Bucuresti
58.93 mp
2024

Top Rezidential, Agenție imobiliară Bucuresti, va ofera 417 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de vânzare Bucuresti, apartamente de vânzare Bucuresti, Theodor Pallady, apartamente de vânzare Bucuresti, apartamente de vânzare Bucuresti sau apartamente de vânzare Bucuresti, 1 Decembrie 1918.