119 rezultate, pagina 2 / 8

Apartamente cu 3 camere de vânzare în Bucuresti

AP. 3CAM DECOMANDAT - BLOC IN CURS DE FINALIZARE / N. GRIGORESCU!

188,000 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Nicolae Grigorescu, Bucuresti
76.5 mp
2026

AP 3 CAM. CU LIVING OPEN-SPACE IN BLOC PREMIUM P+5 FINALIZAT!

135,360 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
78.1 mp
2025

3 CAM./ MUTARE RAPIDĂ / 7 MINUTE METROU N TECLU

123,000 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
97.71 mp
2025

3 CAM. DECOMANDAT / ULTIMELE UNITATI DISPONIBILE/ METROU N TECLU!

123,000 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
97.71 mp
2025

3 CAMERE_8 MIN METROU TECLU_MUTARE RAPIDA_ACTE GATA!

120,500 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
90.92 mp
2025

AP. 3CAM.+GRADINA 53MP. - BLOC P+3 / INCALZIRE PARDOSEALA,TRIPAN!

122,800 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
72.4 mp
2026

AP. 3CAM DECOMANDAT IN PROIECTUL ASTORIUM LIFE- MUTARE IMEDIATA!

159,000 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
70.97 mp
2025

AP. 3CAM. SPATIOS(77MP)BLOC IN CURS DE FINALIZARE/ METROU N TECLU!

123,000 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
76.87 mp
2025

AP. 3CAM TIP DUPLEX - PROIECT ASTORIUM LIFE/ BLOC FINALIZAT!

175,000 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
78.41 mp
2025

AP. 3CAM. PROIECTUL ASTORIUM LIFE - BLOC A FINALIZAT / PALLADY!

139,000 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
70.97 mp
2025

AP 3 CAM. BLOC PREMIUM FINALIZAT - MUTARE IMEDIATA. PALLADY!

135,360 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
78.1 mp
2025

AP. 3 CAMERE / MUTARE RAPIDA / ZONA COMERCIALA PALLADY!

123,000 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
97.71 mp
2025

3 CAMERE / MUTARE RAPIDA/ 8 MIN METROU TECLU!

120,500 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
90.92 mp
2025

3 CAM// ACTE GATA // MUTARE RAPIDA// METROU TECLU

123,000 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
97.67 mp
2025

AP. 3CAM+GRADINA 53MP./ ZONA DE CASE SI BLOCURI P+4. COMISION 0%!

122,800 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
72.4 mp
2026

Top Rezidential, Agenție imobiliară Bucuresti, va ofera 414 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de vânzare Bucuresti, apartamente de vânzare Bucuresti, Theodor Pallady, apartamente de vânzare Bucuresti, apartamente de vânzare Bucuresti sau apartamente de vânzare Bucuresti, 1 Decembrie 1918.